KalastusInfo.ee

Sa ei ole sisse loginud.

16.11.2011 11:02 #1 jan kaus

jan kaus
Külaline

kalaluba sms-iga

Tahaks homme Selja jõele lõhet püüdma minna. Vaatan muidugi ilma ja ei tahaks luba varem ära osta. Võibolla sajab ja ei lähegi. Aga kas sinna saab osta loa ka mobiiliga?

 

16.11.2011 11:14 #2 saareke

saareke
Moderaator

Re: kalaluba sms-iga

Jah, see on võimalik. Palun tutvuge tähelepanelikult järgmise juhendiga: http://www.kalastusinfo.ee/media/File/L … i_pyyk.pdf

Mobiiltelefonilt tehtud maksega tasumisel tekib harrastuspüügiõigus üks tund pärast kalastuskaardi andmise kohta lühisõnumiga kinnituse saamist. Tasumist ja kalastuskaardi andmist kinnitav lühisõnum saadetakse samale mobiiltelefoni numbrile, millelt tasu maksti.

Kui millegipärast ei ole mobiilimakset võimalik teostada, saab kalastuskaarti lihtsalt ka läbi pilet.ee keskkonna. Kivi kotti!

Eemal

 

18.11.2011 07:42 #3 vanakala

vanakala
Admin

Re: kalaluba sms-iga

Teadmiseks veel niipalju, et kui soovid oma ostu näha www kodulehel, samuti esitada sealtkaudu püügiandmeid, tuleb enne ostu end seal kasutajaks registreerida. Oluline on just määrata ära oma mobiiltelefoni number, millelt hiljem oste tegema hakkad.

Samuti ka see, et mobiilimaksel tuleb sisestada telefoni vastav numbrikombinatsioon ning helistada (mitte saata sõnumina!).

Eemal

 

Foorumi jalus

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson