KalastusInfo.ee

Sa ei ole sisse loginud.

11.04.2013 23:01 #1 EESTI KALASTUSMUUSEUM

EESTI KALASTUSMUUSEUM
Registreeritud kasutaja

EESTI KALASTUSMUUSEUM

Уважаемые любители рыбалки!
EESTI KALASTUSMUUSEUM обращается к вам за поддержкой и участием.
Создаваемый энтузиастами МУЗЕЙ РЫБАЛКИ ЭСТОНИИ принимает в дар от организаций и частных лиц самодельные и сохранившиеся от прошлых лет рыболовные снасти, спасательные средства, инструменты рыбаков, морские карты, все что связано с рыбалкой, истории из жизни на рыбалке ,старые и новые фото с уловами, секреты морской рыбалки в Эстонии, места рыбалки на море. Все чем желаете и можете поделиться, впоследствии эти вещи и материалы станут экспонатами  музея и учебными пособиями .
Сердечная благодарность всем поддерживающим  и присылающим свои идеи по созданию музея,что бы он стал интересным и полезным.
Оставьте свой след в истории. Присылайте фото с рекордным уловом для размещения в зале славы ЭСТОНСКОГО МУЗЕЯ РЫБАЛКИ.

fishingmuseum.estonia@gmail.com

Eemal

 

12.04.2013 07:21 #2 särg

särg
Külaline

Re: EESTI KALASTUSMUUSEUM

Miks peab Eesti kalastusmuuseumiks nimetav ühing oma üleskutseid vene keeles levitama? Kahtlane värk.

 

12.04.2013 09:56 #3 vanakala

vanakala
Admin

Re: EESTI KALASTUSMUUSEUM

Mis aadressile need annetused tooma peaks?

Eemal

 

12.04.2013 10:01 #4 saareke

saareke
Moderaator

Re: EESTI KALASTUSMUUSEUM

See on väga tänuväärne, et soovitakse luua kalastusmuuseum, kuid kuna palutakse annetusteks paate, mootoreid jm materiaalset vara, oleks kena kui muuseumi loojad kõigepealt tutvustaksid ennast: mis organisatsiooniga on tegemist, kes on eestvedajad, kuhu on plaanis muuseum rajada ja miks seda kõike teha tahetakse. Praeguse venekeelne pöördumine, kus ainsaks kontaktiks lisatud meiliaadress, ei tekita vastupandamatut soovi annetama hakata.

Eemal

 

19.04.2013 19:12 #5 EESTI KALASTUSMUUSEUM

EESTI KALASTUSMUUSEUM
Registreeritud kasutaja

Re: EESTI KALASTUSMUUSEUM

Tere. Täname kõiki kommentaari andnud inimesi. MTÜ Eesti Kalastusmuuseum on alles organiseerimise faasis ning kodulehekülje sistustamiseks palume võimalusel saata meile asjasse puutuvad materjalid ja informatsioon. Püsitegevuskoht hetkel puudub, sest ootame Tallinna omavalitsuse poolt vastust sellel teemal, küll aga soovime paikneda Põhja-Tallinnas, kultuurikilomeetri promenaadil. Materiaalsed annetused on mõistagi teretulnud kuid hetkel ei ole sellega kiire. Vajame hetkel rohkelt pilte ja informatsiooni sellest, mida Te saaksite loovutada Kalastusmuuseumile. MTÜ kollektiiv on sõbralik ja mitmekeelne, kalastus ühendab kõiki! Meil puuduvad poliitilised eesmärgid, meid ühendab armastus kalapüügi ja merendusega seotud elualade vastu. Muuseumi abil soovime anda kaasmaalastele ja turistidest külastajatele rohkelt infot ja elamusi seoses Eesti kalastuse tavade ja saavutustega. Planeerime arendada tegevust merel kalapüügi harastajate klubi looomisega. Huvilised on teretulnud klubi kalapüügi ühisretkedele klubi kasutuses oleva paadiga.
Lugupidamisega, MTÜ kollektiiv

Eemal

 

Foorumi jalus

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson