KalastusInfo.ee

Sa ei ole sisse loginud.

30.01.2011 19:32 #1 Kuuluud1

Kuuluud1
Registreeritud kasutaja

Küsimus seoses lõhe püüdmisega kraavist.

Elan maal ja tean siin ühte kohta kus on võimalik seda kala püüda. Isa on seal paar korda käinud ja on sealt neid käsitsi ja ahinguga kätte saanud. Mul oleks selline küsimus, et kas ma vajan selleks mingit luba.

Eemal

31.01.2011 07:41 #2 salmo

salmo
Külaline

Re: Küsimus seoses lõhe püüdmisega kraavist.

Eraldi luba vaja ei ole, tuleb vaid enne püügi algust teavitada telefonil 1313 ning öelda oma nimi, püügikoht, püügivahend ja oletatav püügi aeg.

31.01.2011 08:44 #3 Kuuluud1

Kuuluud1
Registreeritud kasutaja

Kuidas see nii lihtsalt käib? Kas sellepärst, et mul ei ole mingeid suuri püügivahendeid?

Eemal

31.01.2011 11:22 #4 saareke

saareke
Moderaator

1313 on keskkonnainspektsiooni number. Sinna võib helistada, kui märkad mingit ebaseaduslikku tegevust või siis, kui tunnistad iseenda ebaseaduslikud teod üles. Sest just käsitsi ja ahinguga püük on keelatud ning üsna võimalik, et ka sellest kraavist püük on keelatud, eriti veel kui on üleüldine lõhepüügi keeluaeg või pole püügiluba.

Et teil mingeid probleeme edaspidi ei tekiks, lugege koos isaga läbi alajaotus Kalastamine: http://www.kalastusinfo.ee/sisu/harrast … raldus.php  Kalapüük on seadustega väga kindlalt reglementeeritud: keda kuna, kus ja millega võib püüda ning kalale minnes peab neid reegleid teadma!

Viimati muutnud saareke (31.01.2011 11:24)

Eemal

Foorumi jalus