KalastusInfo.ee

Sa ei ole sisse loginud.

05.02.2016 23:21 #1 belarus

belarus
Registreeritud kasutaja

А Вы в курсе???

?

Viimati muutnud belarus (20.07.2016 18:44)

Eemal

 

08.02.2016 12:57 #2 saareke

saareke
Moderaator

Re: А Вы в курсе???

Spasibo za horošije slova! Otvet otšen prostoi - sozdateli saita sami ne umejut tak  horošo russki jazõk, tštobo srazuže napisat novast po russki. Po estonskomu napisannõje novosti perevodjat dljä nas spetsialistõ i eto berjöt neskolko vremeni.  Izvenite za estosnskije bukva, nadejus, sto ponimajete. smile

Eemal

 

11.04.2016 10:53 #3 saareke

saareke
Moderaator

Re: А Вы в курсе???

Požalusta napišite mne lekk@kalastusinfo.ee ili zvanite 5218589.

Lea Saar

Eemal

 

20.07.2016 18:49 #4 belarus

belarus
Registreeritud kasutaja

Re: А Вы в курсе???

Уважаемая администрация...,удалите тему пожалуйста!!!Всё бесполезно!!!
Будем читать новости на других ресурсах и на других источниках информации о рыбалке в НАШЕЙ с Вами Эстонии!!!
С уважением!
_______________________________________________________

Kallis manustamist..., kustutada teema palun! Kõik kasutud!
Loeb uudiseid muid ressursse ja muud infoallikad kalapüük meie Eestis!
Parimate soovidega!

Viimati muutnud belarus (20.07.2016 18:53)

Eemal

 

27.03.2017 21:29 #5 belarus

belarus
Registreeritud kasutaja

Re: А Вы в курсе???

Uudised

Mõned nõuanded algajale võrgupüüdjale

27.03.2017

Koostas: kalastusinfo.ee

Kui kellelgi on tekkinud soov ja võimalus püüda kala võrguga, siis alljärgnevalt on välja toodud mõned selle tegevusega kaasnevad nõuded ja piirangud.

1. Vajalik luba. Nakkevõrguga püügiks peab püüdjal olema kalastuskaart. Neid müüakse kindlatele veekogudele. Osta saab pilet.ee lehel ja keskkonnaametist.

2. Kalastuskaart. Kui kalastuskaart olemas, ei pea seda välja trükkima. Püügiõigust tõendavaks dokumendiks on isikut tõendav dokument (pass, ID-kaart, juhiluba, pensionitunnistus jne). Oma nimele väljastatud lube (kalastuskaart või harrastuspüügiõigus) saab vaadata kodulehel www (valida ülevalt menüüribalt "Minu andmed/Piletid"). Sisenemiseks on vajalik  ID-kaart, mobiil-ID või internetipanga paroolid.

3. Aruanne. Kalastuskaardi alusel toimunud püügi kohta tuleb esitada püügiaruanne iga püügikuu kohta eraldi. Aruanne tuleb esitada püügikuule järgneva kuu 5. kuupäevaks (märtsi aruanne 5. aprilliks, aprilli aruanne 5. maiks ja mai aruanne 5. juuniks). Aruande võib saata postiga (Keskkonnaamet, Aleksandri 14, Tartu, 51004) või esitada internetis kodulehel pilet.ee.

NB! Aruanne tuleb esitada ka siis, kui püügil ei käidud või püügil käies saaki ei saadud. Sellisel juhul märgitakse aruandelehele püügikoguseks null. Andmete esitamata jätmisega võib kaasneda rahatrahv ning kalastuskaardi soetamise õigusest ilmajäämine kuni üheks aastaks. Loe lisa siit: Püügiandmete esitamine.

4. Volitamine. Kalastuskaardi omaniku haigestumise korral võib püügivahendi veekogust eemaldada ka loa omaniku poolt volitatud isik. Kirjalikus volikirjas peab sisaldama järgmist volitaja ja volitatava kohta järgmist infot: ees- ja perekonnani, isikukood, posti- ja e-posti aadress, telefoninumber, kalapüügivahendi märgistus, asukoht (veekogu), püügilt eemaldamise kuupäev ning volitaja ja allkiri.

Volituse alusel püügivahendi eemaldamisest teavitatakse üks tund enne veekogule minekut keskkonnainspektsiooni valvetelefoni lühinumbril 1313. Lisaks volikirjas olevatele andmetele tuleb teatada ka lähtekoht, kust suundutakse veekogule.

5. Tähistamine. Püügile asetatud nakkevõrk peab olema tähistatud avaveepoolses otsas kahe ühele vardale ülestikku kinnitatud lipuga, teises otsas ühe vardale kinnitatud lipuga ning jäävabas vees muudes väljaulatuvates tippudes punaste või oranžide poidega läbimõõduga vähemalt 15 cm. Seisevpüünistel, mis paiknevad ranna või kaldaga paralleelselt, tähistatakse ühe lipuga jada parempoolne ots (veekogult kalda suunas vaadatuna) ning kahe lipuga jada vasakpoolne ots.

Püügivahendi otsi tähistavad lipud, mõõtudega vähemalt 20×30 cm, peavad olema punased või oranžid, välja arvatud kahe lipuga tähise alumine lipp. Lipu alumise serva kõrgus vee- või jääpinnast peab olema vähemalt 1 meeter. Erandina võib kalapüügil kuni 1 meetri sügavusel jäävabas vees olla lipu alumise serva kõrgus veepinnast vähemalt 0,5 m.

6. Püügile panek. Keelatud on mitme kalapüügiõigust tõendava dokumendi (erinevatele isikutele kuuluvate lubade) alusel võrkude ühte jadasse püügile asetamine.

Keelatud on nakkevõrguga sulgeda üle 1/3 veekogust, väina, lahe või vooluveekogul olevate saarte (madalike) vahelise vooluosa laiusest, jättes vabaks ristlõike sügavaima osa, välja arvatud Võrtsjärvel.

7. Silmasuurus. Nakkevõrgu silmasuurus merel on määratud kalapüügieeskirja §-des 25-27.

Võrgusilma suurus (2x ruudu külg) siseveekogudes (v.a Saare ja Valga maakond) ei või olla väiksem kui 60 mm, Võrtsjärves 130 mm, Peipsi järves 60-80 mm. Võrgusilma suurus Saare maakonna siseveekogudel ei või olla 130 mm ning Valga maakonnas 100 mm.

8. Võrgu pikkus. Lubatud nakkevõrgu pikkus on 70 meetrit. Tartu ja Jõgeva maakonnas on lubatud pikkus 35 meetrit. (v.a Võrtsjärves, Peipsi, Lämmi ja Pihkva järves, kus see on 70 meetrit).
_________________________________________________________
А можно эту статью перевести..???У меня не получается правильно(((
Не получается сделать корректно!

Eemal

 

Foorumi jalus

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson