Vesiviljelusega tegelevad Eesti ettevõtted 

Ettevõte  Aadress  Tegevusala  Kontaktisik, telefon, e-mail
OÜ AquaMyk
Urmeti kalakasvandus
Pöide vald Kanissaare küla
Saaremaa 94501
Vikerforell Priit Lulla 56643916
priit.lulla@gmail.com
OÜ Astacus Pähkla Kaarma vald Saaremaa 93874 Vähk,  kalaturism Rainer Maripuu 5087575
rainer@crayfish.ee
Basseinikala OÜ Kõmsi küla  Hanila vald Läänemaa 90102 Vikerforell Rein ja Viivi Jäe 56474355
basseinikala@gmail.com
OÜ Forkala
Roosna-Alliku kalakasvandus
Roosna-Alliku
Järvamaa 73201
Vikerforell, punane kaaviar Tiit Merisalu  55655201
forkala@hot.ee
OÜ TP Invest Aru talu Kurtna küla Saku vald
Harjumaa  75503
Vähk Ants Kikas 5047721
ants.kikas@tp-consulting.ee
Kalatalu Härjanurmes Jõune küla Puurmani vald
Jõgevamaa 49002
Vikerforell, karpkala,  vähk;
siia ja koha asustus-materjal; kalaturism 
Aarne Liiv  50 53070
kalatalu@hot.ee
OÜ Karilatsi Kalamajand Karilatsi küla Vastse-Kuuste vald  Põlvamaa 63501 Vikerforell, kalaturism

Mati Vaino 5255152
karilatsikala@gmail.com

Põlula Kalakasvatus-keskus Lavi küla Rägavere vald
L.-Virumaa 46701
Lõhe  ja  meriforelli  asustusmaterjal Ene Saadre  51 62554
enesaadre@hot.ee
Pähkla vähi- ja kalakasvandus Pähkla Kaarma vald,
Saaremaa 93874
Vähk, vikerforell Toivo Leivat 5111911
toivoleivat@hot.ee
Riina Kalda
kalamajand Carpio
Haaslava küla Haaslava vald  Tartumaa 62107 Karpkala;  linaski, haugi ja koha asustusmaterjal;
kalaturism
Riina Kalda  52 75015
carpio@hot.ee
OÜ Simuna Ivax
kalakasvandused
Simuna
Lääne-Virumaa 46401 
Vikerforell  Hans Kruusamägi 5145021
hans@v-maarja.ee
Störfisch OÜ Tähe 116 Tartu 51013 Siberi tuur,  vene tuur,  must kaaviar Jaak Võsu 5043392    
jaak@lasita.ee
Tanel Leok OÜ kalakasvandus Sõmerpalu
Võrumaa 66601 
Vähk, vikerforell Arvo Leok 5054303
AS Triton PR
angerjakasvandus
Rõngu vald 
Tartumaa 61001
Angerjas Raivo Puurits 50 52028
triton@hot.ee
OÜ Veteko Pihtla Pihtla vald
Saaremaa  94101
Vähk, siig Valeri Tootsman 5273604
 veteko@hot.ee
OÜ Vikerkala
Rutikvere kalakasvandus
Kõrkküla Pajusi vald
Jõgevamaa 48204
Vikerforell, kalaturism Pavel Bogdanov 5251726 vikerkala@hot.ee
OÜ Õngu Noorkala-kasvatus
Õngu küla, Emmaste vald, Hiiumaa
Meriforelli asustusmaterjal
Merle Kääri 5051335 merle.kaari@neti.ee
OÜ Peipus
Alajõe vald, Vasknarva
Vähk
Vadim Ivanov 5061841
peipus1@gmail.com

Andmete päritolu: EMÜ veterinaarmeditsiini ja loomakasvatuse instituudi kalakasvatuse osakond

storfish.jpg