Võistlused Kalastuskaart Kalastusluba

Arhiiv

MARINE24


Kalastustest

Salmo

Trapper
Jagermeister

Jahipaun

Fishing24

Schotter

Salvest

Konksupood


jahindusinfo.ee

Toetab
Keskkonnainvesteeringute Keskus
Jagermeister

Uudised

2020. aasta kalastuskaardi taotluste vastuvõtt

25.11.2019

Järgmiseks, 2020. aastaks saab kalastuskaarte taotlema hakata 2. detsembril kell 9:00.

Kalastuskaardi saab kõige mugavamalt osta elektrooniliselt pilet.ee lehel. Esmakordsel kasutamisel tuleb end autentida ID-kaardi, Mobiil-ID või internetipanga vahendusel. Seejärel on võimalik luua endale kasutajakonto ning edaspidi siseneda kasutajanime (e-posti aadress või telefoninumber) ning parooli abil.

Lisaks on võimalik kalastuskaarti taotleda ka Keskkonnaameti kontorites (välja arvatud Palmse, Otepää, Penijõe kontor ja Tallinnas Narva mnt 7a asuv peakontor).

Kui taotlus esitatakse keskkonnaametis kohapeal teise isiku eest, peab taotlusele olema lisatud taotleja allkirjastatud volikiri, mis volitab teist isikut taotleja nimel taotlust üle andma. 

Taotluse võib saata ka posti või e-posti teel. E-posti teel esitataval taotlusel peab olema nõuetele vastav digitaalallkiri.

  • E-posti teel tuleb taotlus saata aadressil info@keskkonnaamet.ee
  • Posti teel aadressil F.J. Wiedemanni 13, 72213, Türi.

Posti või e-posti teel esitatud taotluse puhul loetakse taotluse esitamise ajaks selle registreerimise kuupäev ja kellaaeg keskkonnaameti dokumendiregistris. Kuna limiidiga kalastuskaarte jagub vaid üsna üürikeseks ajaks (mõneks minutiks), siis posti ja e-posti teel esitatud taotluste puhul on üsna tõenäoline loast ilma jääda. Kindlam on taotleda internetist või minna Keskkonnaametisse kohapeale.

Kalastuskaardi taotlemisel peavad taotlejal olema esitatud kõik varasemad püügiaruanded. Vastasel korral keeldutakse talle kalastuskaardi andmisest. Infot andmete esitamise kohta saab pilet.ee lehelt või Keskkonnaametist.

Vaata lisaks:


© Kalastusinfo.ee kasutajatingimused

Tagasi

Kommentaari lisamiseks peab olema sisse logitud.