Võistlused Kalastuskaart Kalastusluba

Arhiiv

MARINE24


Kalastustest

Salmo

Trapper
Jagermeister

Jahipaun

Fishing24

Schotter

Salvest

Konksupood


jahindusinfo.ee

Toetab
Keskkonnainvesteeringute Keskus
Jagermeister

Uudised

Kalapüügivõistlused 2014. aastal.

26.12.2013

Toimetas: Kalastusinfo.ee

Kalastusinfo.ee toimetus on olemasolevate andmete põhjal kokku pannud 2014. aasta kalapüügi võistluste kalendri. Tegemist pole lõpliku vaid pidevalt täieneva infotulbaga. Võistluskalendrit näed siit: Kalapüügivõistlused 2014

Eelmisel aastal oli kalapüügivõistluste kalendris 75 kannet, neist 21 võistlust korraldati jääaluses püügis. Talvistest võistlustest sarnasema reglemendi järgi korraldatud võistluste tulemuste põhjal koostas kalastusspordi entusiast Märt Aab Taliliiga edetabeli, kus järjestusid hooaja parimad sportlased. Niisugune pingerida pakkus suurt huvi nii sportlastele kui ka võistluste korraldajatele, seepärast otsustati 2014. aastal Taliliigaga jätkata.

Töögrupp koosseisus Mati Banhard, Allan Lahi, Jaak Kask ja Märt Aab koostas 2014 .a. Taliliiga statuudi, millele said valmimisjärgus tagasisidet anda ja parendusi teha ka klubide ning võistluste korraldajate esindajad. Dokument koondab endas selgitusi arvestusmeetodi osas, head tava võistluse ja võistleja jaoks ning soovitusi võistluse korraldamiseks ja loodetavasti aitab see kokkulepe tõsta kalastusspordi taset ning motiveerida senisest rohkematel kalastajatel tegelema kalastusspordiga.

Taliliiga 2014 statuudi leiab siit

2013 aasta lõplikud tulemused siin

Oma korraldatavast võistlusest anna teada: lekk@kalastusinfo.ee Võistluse lisamine kalendrisse on tasuta.

Kohtumiseni kalavetel!


© Kalastusinfo.ee kasutajatingimused

Tagasi

Kommentaari lisamiseks peab olema sisse logitud.