2012. aasta võistluskalender

kalastaja.jpg

Teata kalapüügivõistlusest (kalendrisse lisamine tasuta): lekk@kalastusinfo.ee

Aeg
Võistlus 
Koht 
Korraldaja  Lisainfo
JAANUAR




28.01
Paunküla Karikas, I etapp (ind.+võistk.)
Paunküla vh
Tallinna Kalaspordi Klubi

info
@kalasport.ee

29.01

Uljaste Triibu
          
Uljaste järv
Rakvere Spordikeskus tulemused
VEEBRUAR




04.02
Rõuge Purakas Rõuge Suurjärv Rõuge Vallavalitsus Rein Rõustik
7859322, maa@rauge.ee
11.02
 
Võrtsjärve Karikas 2012
Võrtsjärv, Limnoloogiakeskus
Lõuna-Eesti Kalastajate Klubi

tulemused

pildid

18.02
Kuldkala 2012
Viljandi järv
MTÜ Koos Kalale
lisainfo
25.02
Paunküla Karikas, II etapp (ind.+võistk.)
Paunküla vh
Tallinna Kalaspordi Klubi
info
@kalasport.ee
25.02
Vudila Hõbekala
Kaiavere järv Vudila Mängumaa tulemused
26.02

Voore Triibu
Voore paisjärv
Rakvere Spordikeskus tulemused
MÄRTS




03.03

Rapla maakonna lahtised talipüügi meistrivõistlused
Kaisma järv
MTÜ Kaiu Kalaklubi
Jaanus Luks, jaanus@lux.ee
 51973054
03.03
Kasepää Kala ja EMV jääaluses kalapüügis Peipsi järv, Kasepää
Kasepää VV, Kalale.ee, Peipsi Harrastus-kalastajate
Klubi
, EÕL

tulemused

03.03
Vagula Kala
Vagula järv
Rakvere Spordikeskus Allan Jaakus
5072182
04.03
 
Kadrina järv Rakvere Spordikeskus tulemused
10.03
Paunküla Karikas, III etapp (ind.+võistk.)
Paunküla vh
Tallinna Kalaspordi Klubi
tulemused
17.03
UUS
Loosalu ahven
Loosalu järv
MTÜ Kaiu Kalaklubi
Jaanus Luks, jaanus@lux.ee
 51973054

24.03
Tallinn Indoor Cup castingus lendõnge ja spinninguga
Tallinna Õismäe Gümnaasium, Õismäe tee 50 Tallinna Kalaspordi Klubi info
@kalasport.ee
24.03
UUS
Saadjärve Tinakala
Saadjärv
Saadjärve Jahtklubi
Mart Toots 56134525
APRILL




lükkub edasi
EÕL reitinguvõistlus I etapp
Kasari jõgi
Eesti Õngitsejate Liit Mati Banhard 5232528
MAI




01.05
UUS
Töörahva kala
Tamula järv, Roosisaare sild
Juba külaselts, Võru vald
Igor Kelt
5213127
05.05
Pelikani Karikas I etapp
Pärnu jõgi (Tori) Klubi Pelikan
Ljubomir Malinka 5068515
09.05
Castingu suvehooaja avavõistlus
täpsustub Tallinna Kalaspordi Klubi info
@kalasport.ee
12.05
Vagula Röövik
Vagula järv
Rakvere Spordikeskus Allan Jaakus
5072182
19.-20.05
EÕL reitinguvõistlus II etapp ja EMV õngitsemises
Karksi-Nuia paisjärv
Eesti Õngitsejate Liit Mati Banhard 5232528
19.-20.05 Angleri Karikas fiideriga püügis I etapp
täpsustub Klubi Angler
Dmitri Zabašta 5051569
19.05
Saadjärve Haug
Saadjärv
Saadjärve Jahtklubi
tulemused
19.05
Saarepuhkuse Karp 2012
Saaremaa, Pidula Forell
Pidula Forell ja Saarepuhkus
Lisainfo
26.05
UUS
Suure-Jaani spinning
Suure-Jaani paisjärv
MTÜ Suure-Jaani Säga
Enrico Pelt
5533374
26.05
Linnakala 2012
Põlva paisjärv
Lõuna-Eesti Kalastajate Klubi tulemused
27.05
Tamula Purikas 2012
Tamula järv
Lõuna-Eesti Kalastajate Klubi tulemused
JUUNI




02.06
UUS

Tuulekala trolling
Orjaku sadam, Hiiumaa
MTÜ Hiiukala
Raivo Kreis
515 1426
02.06
Pelikani Karikas II etapp
Tarbja järv
Klubi Pelikan
Ljubomir Malinka 5068515
09.06
Rakvere Koger   

Rakvere, Silla tn. tiik Rakvere Spordikeskus Allan Jaakus
5072182
09.-10.06
EÕL reitinguvõistlus III etapp Tarbja  järv
Eesti Õngitsejate Liit Mati Banhard 5232528
10.06
UUS AEG
TKSK MM castingus, vabaklassi kaugusheite võistlus Tallinna Hipodroom
Tallinna Kalaspordi Klubi info
@kalasport.ee
16.06
Gorodenko Spinning 2012
Narva jõgi
Klubi Artfishing
Margarita Gratšjova 5108948
16.-17.06 Angleri Karikas fiideriga püügis II etapp
täpsustub Klubi Angler
Dmitri Zabašta 5051569
30.06
UUS
EMV õngitsemises naistele ja noortele
Karksi-Nuia paisjärv
MTÜ Eesti Õngitsejate Liit tulemused
JUULI




05.07
Lahtine castinguvõistlus
täpsustub
Tallinna Kalaspordi Klubi info
@kalasport.ee
07.07
Pelikani Karikas III etapp
Kasari jõgi
Klubi Pelikan
Ljubomir Malinka 5068515
08.07
UUS AEG
Rapla maakonna lahtised õngitsemise meistrivõistlused Kasari jõgi, Teenuse
MTÜ Kaiu Kalaklubi Jaanus Luks, jaanus@lux.ee
 51973054
14.07 Võõpsu Õngemees 2012
Võhandu jõgi
Lõuna-Eesti Kalastajate Klubi tulemused
15.07 Uljaste Suvetriibu   
Uljaste järv Rakvere Spordikeskus Allan Jaakus
5072182
25.07
Lahtine castinguvõistlus
täpsustub
Tallinna Kalaspordi Klubi info
@kalasport.ee
28.-29.07 Angleri Karikas fiideriga püügis III etapp
täpsustub Klubi Angler
Dmitri Zabašta 5051569
28.07
UUS AEG
Voore Suvetriibu 2012 Voore paisjärv Rakvere Spordikeskus Allan Jaakus
5072182
AUGUST




04.08
UUS
EMV sisevete allveepüügis
Saadjärv
HKL ja klubi Harpoon
Endrik Tõnsberg
5040777
05.08
UUS
Klubi Harpoon lahtised karikavõistlused 
Kuremaa järv
HKL ja klubi Harpoon
Endrik Tõnsberg
5040777
08.08
Lahtine castinguvõistlus
täpsustub
Tallinna Kalaspordi Klubi info
@kalasport.ee
11.-12.08 Angleri Karikas fiideriga püügis IV etapp
täpsustub Klubi Angler
Dmitri Zabašta 5051569
18.08
Heade Võtete Jõgi
Emajõgi, Tartu linn
Lõuna-Eesti Kalastajate Klubi, Emajõe Nupuklubi
tulemused

25.08
UUS
Pühajärve Spinning
Pühajärv
Klubi Vops
Aivo Meema
5067240
25.-26.08 Maraton 2012
täpsustub Klubi Angler
Dmitri Zabašta 5051569
29.08-01.09
Castingu MM
Tallinna Hipodroom ICSF, Tallinna Kalaspordi Klubi info
@kalasport.ee
SEPTEMBER




01.09

EMV spinninguga kalapüügis
Paunküla vh
MTÜ Eesti Õngitsejate Liit
tulemused
01.09
Pelikani Karikas IV etapp
Vigala jõgi (Rumba)
Klubi Pelikan
Ljubomir Malinka 5068515
08.09 EMV fiideriga püügis
Emajõgi
Klubi Angler
tulemused
ei toimu
Spinninguga kalapüügi võistlus
Paunküla vh
Tallinna Kalaspordi Klubi info
@kalasport.ee
15.09 
Kärevere Karikas 2012
Emajõgi, Kärevere
Lõuna-Eesti Kalastajate Klubi tulemused
16.09
Värska Karikas
Värska laht Rakvere Spordikeskus
Allan Jaakus
5072182
22.-23.09
UUS
Narva Lõhe 2012
Narva jõgi
HKL ja klubi Kalastaja
Endrik Tõnsberg 5040777
22.-23.09
EÕL reitinguvõistlus IV etapp Emajõgi, Tartu linn
Eesti Õngitsejate Liit Mati Banhard 5232528
OKTOOBER




6.10
Saadjärve Röövik
Saadjärv
Saadjärve Jahtklubi Mart Toots 56134525
13.10
  Vagula Suur Kala

Vagula järv Rakvere Spordikeskus Allan Jaakus
5072182
NOVEMBER




11.11 
Isadepäeva kalapüügivõistlus
Anne kanal, Tartu linn
Lõuna-Eesti Kalastajate Klubi

 Lea Saar 5218589

Teata võistlusest: lekk@kalastusinfo.ee

 


Võistlused väljaspool Eestit

Aeg
Võistlus  Koht  Korraldaja Lisainfo  
18.-19.08.
Õngitsemisvõistlus Tallinna Kalaspordiklubi versus Soome
Soome, Puujoki Riihimäel
Tallinna Kalaspordiklubi Mati Banhard 5232528
















LEKK karikavõistlused*

Aeg
Võistlus  Koht  Korraldaja Lisainfo  
19.02 Talvine kalapüük
Peipsi järv, Kasepää vald, Omedu
LEKK
tulemused
18.03
Keeri Talvekarikas
Keeri järv
LEKK
tulemused
täpsustub  Kevadsärg
Porijõgi
LEKK
tulemused
04.-05.08 Spinningupüük
Keeri järv
LEKK
tulemused
30.06-01.07 Tonkapüük
Emajõgi, Kärevere
LEKK
tulemused

*Võistlus Lõuna-Eesti Kalastajate Klubi liikmetele ning nende sõpradele ja tulevastele klubiliikmetele. Liikmeks astuda soovijatel palun kontakteeruda tel. 5218589 või e-posti aadressil: lekk@kalastusinfo.ee

Kohtumiseni kalavetel! 

kalamees.jpg

© Kalastusinfo.ee