2014. aasta kalapüügivõistlused

puugiriistad.jpg

Teata kalapüügivõistlusest (kalendrisse lisamine tasuta): lekk@kalastusinfo.ee

Aeg
Võistlus 
Koht 
Korraldaja  Lisainfo
JAANUAR




25.01
Paunküla Karikas, I etapp
Paunküla vh
Tallinna Kalaspordi Klubi
tulemused
VEEBRUAR




01.02
 
Võrtsjärve Karikas 2014
Võrtsjärv, Limnoloogiakeskus
Lõuna-Eesti Kalastajate Klubi

tulemused

pildid

08.02
Rõuge purakas Rõuge Suurjärv
Rõuge Vallavalitsus
tulemused
08.02
Voka Kala 2014
Voka paisjärv
MTÜ Pühajõe Forell
tulemused
15.02
Kalafest ja Kuldkala 2014
Viljandi järv
OÜ Kuldkala
kontakt
16.02 Voore Triibu Voore pj
tulemused
23.02
Rapla maakonna lahtised talipüügi meistri-võistlused
Kaisma järv
MTÜ Kaiu Kalaklubi
tulemused
MÄRTS




01.03
ei toimu
Vudila Hõbekala
Kaiavere järv
Vudila Mängumaa
Mart Toots 56134525
01.03
uus aeg

Saadjärve Tinakala
Saadjärv
Saadjärve Jahtklubi
tulemused
01.03
Paunküla Karikas, II etapp 
Paunküla vh
Tallinna Kalaspordi Klubi
tulemused
02.03
EMV jääaluses kalapüügis
Võistre järv
EÕL

tulemused

pildid

08.03
Kasepää Kala
Peipsi (Kasepää)
Peipsi Harrastus-kalastajate Klubi
 Tel. 533 33122
08.03
ei toimu
  Vastlaahven 2014
Suure-Jaani paisjärv
Kalastusklubi "Säga"
Enrico Pelt 5533374
15.03
ei toimu
Paunküla Karikas, III etapp 
Paunküla vh
Tallinna Kalaspordi Klubi

info@kalasport.ee

 

22.03
ei toimu
Loosalu Ahven
Loosalu järv
MTÜ Kaiu Kalaklubi
 
29.03
Tallinn Indoor Cup, rahvusvah. võistlused castingus
Tere tennisekeskus, Tallinn
Tallinna Kalaspordi Klubi info@kalasport.ee
APRILL




26.04 EFK võistluspüük
I etapp
Paala järv Eesti Feederdajate Klubi tulemused
27.04
EÕL karikasari
I etapp

Pärnu jõgi (Tori)
Eesti Õngitsejate Liit
matibanhard@gmail.com
MAI




01.05
Töörahva Kala
Tamula järv (Roosisaare silla juures)
Juba külaselts
Igor Kelt 5213127
03.05 Laste kalapüügivõistlus Kevadkalake Tamula järv (Roosisaare silla juures) Juba külaselts  Igor Kelt 5213127
10.05
Pelikani Karikas I etapp
Pärnu jõgi (Tori)
Klubi Pelikan
Ljubomir Malinka 5068515
10.-11.05 Angleri Karikas
I etapp
Pärnu jõgi Klubi Angler Aleksander Uibo 5151899
17.05 Spinningupüügi võistlus  Tori-Jõesuu (Pärnu ja Navesti jõgi) Pärnu lahe Merepääste selts

Erki Mäeväli 56905189 

17.05
Saadjärve Haug
Saadjärv
Saadjärve Jahtklubi
Mart Toots 56134525
24.05
Suure-Jaani spinning
Suure-Jaani paisjärv
Kalastusklubi "Säga"
Enrico Pelt 5533374
24.-25.05
EÕL karikasari
II etapp
Karksi-Nuia paisjärv
Eesti Õngitsejate Liit
matibanhard@gmail.com
31.05 EMV õngitsemises
naistele ja noortele
Karksi-Nuia paisjärv  Eesti Õngitsejate Liit tulemused
JUUNI




01.06 
Kaugusheidete võistlus
Tallinna Hipodroom
Tallinna KSK
info@kalasport.ee
05.-08.06
UUS
Eesti-Läti sõprus-kohtumine karpkala püügis
Makškernieku Paradize (Valle Vecumnieki maakond)

tulemused
07.06
Pelikani Karikas II etapp
Tarbja järv
Klubi Pelikan
Ljubomir Malinka 5068515
07.06 EFK võistluspüük II etapp Emajõgi (Vorbuse) Eesti Feederdajate Klubi efklubi@gmail.com
07.06
 
Põlva Karikas
  Põlva pj
Lõuna-Eesti Kalastajate Klubi

lekk@kalastusinfo.ee

14.06
Gorodenko Spinning

 
Narva jõgi
kalaklubi Artfishing Margarita Gratšjova 55931576, artfishing@hot.ee
14.-15.06 Angleri karikas 
II etapp
Paunküla vh Klubi Angler Aleksander Uibo 5151899
21.06
 
Tamula Purikas
Tamula järv
Lõuna-Eesti Kalastajate Klubi

lekk@kalastusinfo.ee

28.06
Spinningupüügi MM-i eelvõistlus
Viljandi järv


JUULI




05.-06.07 Angleri Karikas
III etapp
täpsustub Klubi Angler Aleksander Uibo 5151899
05.-06.07 EFK võistluspüük III etapp täpsustub Eesti Feederdajate Klubi efklubi@gmail.com
12.-13.07 EMV õngitsemises meestele
EÕL karikasari
III etapp
Tarbja järv Eesti Õngitsejate Liit tulemused
19.07
Pelikani Karikas III etapp
Kasari jõgi
Klubi Pelikan
Ljubomir Malinka 5068515
20.07
UUS
Spinningupüügi võistlus
Oiu sadam (Tänassilma jõgi)
Oiu Kala
Marko Maisa info@kalastus.eu 53325055
26.-27.07 Angleri Karikas
IV etapp
Kasari Klubi Angler Aleksander Uibo 5151899
AUGUST




01.08
Rahvusvahelised võistlused flycastingus Tallinn, Schnelli tiik
Tallinna KSK info@kalasport.ee
02.08
Rahvusvahelised võistlused castingus
Tallinn, Kalevi staadion
Tallinna KSK info@kalasport.ee
02.08
Spinningupüügi MM-i eelvõistlus
Viljandi järv


16.08
Pelikani Karikas IV etapp
Vigala jõgi
Klubi Pelikan
Ljubomir Malinka 5068515
16.08. EFK võistluspüük IV etapp Emajõgi (Lodjakoda) Eesti Feederdajate Klubi efklubi@gmail.com
16.08
Heade Võtete Jõgi
Emajõgi, Tartu linn
Lõuna-Eesti Kalastajate Klubi, Emajõe Nupuklubi

tulemused

pildid

23.-24.08 Maraton 2014 Emajõgi Klubi Angler Aleksander Uibo 5151899
30.-31.08 EÕL karikasari
IV etapp
Emajõgi Eesti Õngitsejate Liit matibanhard@gmail.com
SEPTEMBER




20.09 
Kärevere Karikas 2014

Suur-Emajõgi, Kärevere

Lõuna-Eesti Kalastajate Klubi

tulemused

pildid

21.09 EFK võistluspüük Emajõgi, Kärevere Eesti Feederdajate Klubi efklubi@gmail.com
27.09
Saadjärve Röövik  Saadjärv  Saadjärve Jahtklubi  tulemused
27.-28.09
EÕL karikasari 
V etapp
Emajõgi Eesti Õngitsejate Liit matibanhard@gmail.com
OKTOOBER




04.-05.10
Narva Lõhe 2014 Narva jõgi
EHKL
Endrik Tõnsberg 5040777
NOVEMBER




09.11
Isadepäeva kalapüügivõistlus Anne kanal, Tartu linn Lõuna-Eesti Kalastajate Klub

tulemused

pildid

Teata võistlusest: lekk@kalastusinfo.ee 



Kohtumiseni kalavetel! 

© Kalastusinfo.ee